Úvod » Komunální víceúčelové stroje

Komunální víceúčelové stroje

Společnost TRESERVIS s.r.o. je regionálním prodejcem víceúčelových komunálních strojů firmy Nilfisk-Alto pro Jižní Čech.

 

header botton

Egholm City Ranger 2250 je venkovní užitkový stroj s úplnou řadou speciálních nástaveb, které umožňují celoroční využití. Zametání a vysávání na jaře a na podzim, sekání trávy a zastřihováníživých plotů a trávníků v létě, zametání sněhu a sypání štěrkem, pískem a solí v zimě. Egholm 2250 je prověřený trhem, efektivní a velmi profesionální. Tento příjemný stroj je navržen s ohledem na všestrannost, spolehlivost a nesmírně pohodlný provoz. Egholm 2250 je kompaktní jednotka a může být snadno přepravován na přívěsu nebo nákladním voze. Je vybaven čtyřmi úchytnými oky pro bezpečné zajištění.Stroj má certifikát TÜV.

Při výměně nástaveb stroje Egholm City Ranger 2250 se hydraulika připojí otočením rukojeti! Výměna trvá méně než minutu a nepotřebujete žádné nářadí!


Je to stroj skutečně pro celý rok

Nástavby, speciálně navržené pro Egholm 2250, využijete po celý rok. Sortiment mj. zahrnuje sací zametací jednotku (se dvěma, třemi nebo čtyřmi kartáči a zásobníkem), mulčovací sekačku/rotační sekačku,ohraňovač trávníku, cepovou sekačku, vertikutátor, zameták sněhu, radlici,sypač soli a písku a sklápěcí přívěs. Vyžádejte si bližší informace.

Síla, výkon a převodovka

Egholm 2250 má velkou trakční sílu. Díky pohonu všech čtyř kol, motoru o výkonu 34 koní a vynikajícímu rozložení hmotnosti, v kombinaci s nízkým těžištěm a velkým rozvorem, je tento venkovní užitkový stroj bezpečný a spolehlivý bez ohledu na místo použití a množství práce. Je stabilní na každém povrchu.

Údržba

Kontrola stavu je u stroje Egholm 2250 snadná, protože je vše snadno přístupné. Není třeba demontovat nástavby. Vodu, olej, vzduchový filtra baterii lze zkontrolovat odklopením jediného krytu.

Životní prostředí

Egholm 2250 splňuje ekologické požadavky dneška i zítřka. Má tichý provoz, téměř bez vibrací. Je navržen pro používání s filtrem pevných částic výfukových plynů a katalyzátorema může používat biologický hydraulický olej. Stroj je mnohem šetrnější k životnímu prostředí, než je minimální úroveň požadovaná EU.

Snadná výměna nástaveb

Nástavby se vyměňují velmi rychle a snadno. Systém upevnění má jednu pojistnou a uvolňovací páku. Jedno cvaknutí a nástavba je nasazena za méně než minutu. Hadice a spojky jsou skryty (a tedy dobře chráněny) a hydraulika, přívod vody, energie a vakuová hadice se připojí automaticky. Není možné udělat chybu!Hydraulika se připojuje k novému A-rámu automaticky a nástavbu není možné nasadit nesprávně. Jsou zde dvě pojistné páky, jedna v předu a jedna vzadu. Když jsou uzamčeny, nástavba je zaručeně ve správné pozicia všechna připojení jsou správná. Pokud je cokoliv špatně, páky se nedají zamknout.

Výborná manévrovatelnost

Egholm 2250 je kloubový stroj, takže může jezdit těsně k okrajům a kolem ostrých rohů. Síla, výkon a převodovka Egholm 2250 má velkou trakční sílu. Díky pohonu všech čtyř kol, motoru o výkonu 34 koní a vynikajícímu rozložení hmotnosti, v kombinaci s nízkým těžištěm a velkým rozvorem, je tento venkovní užitkový strojbezpečný a spolehlivý bez ohledu na místo použití a množství práce. Je stabilní na každém povrchu.Údržba a kontrola stavu je u stroje Egholm 2250snadná, protože je vše snadno přístupné. Není třeba demontovat nástavby. Vodu, olej, vzduchový filtra baterii lze zkontrolovat odklopením jediného krytu.


Řadit podle 
Výrobce  

 

naše cena 1 665 000 Kč

skladem
novinka
doprava zdarma

Nzk2YTA